Aktualności

Moje bezpieczne ferie na drodze 2022 - konkurs Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie

Data publikacji 25.01.2022

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w związku ze zbliżającymi się w naszym województwie feriami zimowymi dla uczniów w ramach przedsięwzięć profilaktycznych organizuje konkurs dla przedszkoli i uczniów klas 0 - 4 szkół podstawowych pn. "Moje bezpieczne ferie na drodze 2022".

Celem konkursu dla najmłodszych uczniów jest propagowanie zasad bezpiecznych zachowań na drodze w trakcie ferii oraz zainteresowanie uczniów tematyką zagrożeń związanych z wypoczynkiem podczas zimowej przerwy międzysemestralnej w nauce. Udział w konkursie może być świetnym dopełnieniem działań profilaktycznych realizowanych w szkołach podczas spotkań z policyjnymi profilaktykami.

Prace w formie zdjęć lub prac plastycznych wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 20 lutego br. do Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie z dopiskiem "Moje bezpieczne ferie na drodze 2022". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 14 marca 2022r. Serdecznie zachęcamy przedszkolaki i najmłodszych do udziału w konkursie.

Poniżej publikujemy Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową.

st. asp. Katarzyna Kopacz

 

 

  • Moje bezpieczne ferie na drodze 2022 - konkurs Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie

Pliki do pobrania

  • 225.89 KB
Powrót na górę strony