Aktualności

Połczyński Komisariat włączył się do akcji #GaszynChallange – pomagamy dla Kajtusia

Data publikacji 22.06.2020

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Wszystko zaczęło się od zbiórki na rzecz chorego chłopca. Połczyńscy funkcjonariusze podjęli wyzwanie i przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji niesienia pomocy choremu dziecku. Policjanci z Komisariatu Policji Połczynie-Zdroju dostali nominację od kolegów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Połczynie-Zdroju.

Inicjatywa ta polega na zrobieniu 10 pompek w ciągu 48 godzin od nominowania do zadania i wpłacie pieniędzy minimum 5 zł na rzecz chorego dziecka z SMA – rdzeniowym zanikiem mięśni. Policjanci z Komisariatu Policji w Połczynie-Zdroju podjęli wyzwanie i przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji niesienia pomocy choremu Kajtkowi z Cieszeniewa koło Świdwina a nominację dostali od kolegów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Połczynie-Zdroju. Mundurowi spotkali się, żeby podjąć wyzwanie, pompować i zebrać pieniądze dla dzielnego małego wojownika Kajtka, który zmaga się z SMA. Zebrane fundusze zostaną przekazane na specjalną skarbonkę www.siepomaga.pl /DZIELNY KAJUS. Do dalszej walki o zdrowie chorego dziecka nominujemy Urząd Miasta w Połczynie-Zdroju, Nadleśnictwo Połczyn-Zdrój i Komendę Powiatową Policji w Białogardzie.

Policjanci i pracownicy policji z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie pozdrawiają Kajtusia i jego rodzinę oraz życzą szybkiego powrotu do zdrowia. Liczymy, że inni przyłączą się do tak szczytnej akcji. Trzymamy kciuki!

asp. Katarzyna Kopacz

  • Połczyński Komisariat włączył się do akcji #GaszynChallange – pompujemy dla Kajtusia
Powrót na górę strony