Aktualności

Konkurs plastyczny - zapraszamy do udziału

Data publikacji 12.10.2019

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Szczecinie , we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie, realizują wspólny projekt profilaktyczny pod nazwą „Wakacje z wyobraźnią”. Projekt został zainaugurowany prewencyjnym spotem informującym o zagrożeniach wakacyjnych i skutkach nieodpowiedzialnego zachowania nad wodą.

Projekt został dofinansowany z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 w 2019 r. W celu systematycznej edukacji i wpływania na świadomość najmłodszych mieszkańców, stale przypominamy o tym jak należy zachowywać się będąc nad wodą i w jaki sposób unikać zagrożeń. W ramach projektu przedstawiciele Policji do końca października 2019 r. odwiedzają uczniów szkół podstawowych naszego regionu. Spotykając się z najmłodszymi, wspominając poprzednie wakacje, wspólnie analizują ewentualne zagrożenia i sposób postępowania. W celu utrwalenia tych treści serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Bezpiecznie nad wodą”. Konkurs polega na stworzeniu pracy plastycznej przedstawiającej bezpieczny odpoczynek i sposób zachowania nad wodą o każdej porze roku. Szczegóły konkursu ujęto w opracowanym regulaminie. Serdecznie zapraszamy. Zwycięskie prace otrzymają nagrody przewidziane w regulaminie i staną się integralną częścią profilaktycznego kalendarza promującego bezpieczeństwo w 2020 r. 
Prace należy przesłać do 8 listopada 2019 r. na adres Wydział Prewencji KWP w Szczecinie ul. Małopolska 47 Szczecin 70-715 z dopiskiem „Bezpiecznie nad wodą"

asp. Katarzyna Kopacz

  • Konkurs plastyczny - zapraszamy do udziału
Powrót na górę strony