Działania Policji

Pożegnanie z mundurem Komendanta świdwińskiej Policji.

Komendant Powiatowy Policji w Świdwinie insp. Robert Rzeźnik pożegnał się ze sztandarem jednostki. Od środy obowiązki Komendanta świdwińskiej Policji pełni insp. Piotr Krakowski, który dotychczas pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Kamieniu Pomorskim.

Wczoraj (21.12) w sali  świdwińskiego zamku odbyła się uroczystość pożegnania z mundurem insp. Roberta Rzeźnika. W tym szczególnym wydarzeniu uczestniczył Komendant Wojewódzkiego Policji w Szczecin mł. insp. Jacek Cegieła, Starosta Powiatu Świdwińskiego, samorządowcy, przedstawiciele Sądu i Prokuratury Rejonowej w Białogardzie oraz krąg osób zaprzyjaźnionych i pełniących wspólną służbę.

Komendant świdwińskiej Policji insp. Robert Rzeźnik pożegnał się ze sztandarem jednostki po 30 latach służby w mundurze. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie podziękował za trud, oddanie służbie i zapał w działaniu dla poprawy bezpieczeństwa. Wśród gości zaproszonych i współpracowników były nie tylko podziękowania ale też życzenia sukcesów i spełnienia planów w życiu osobistym.

           Panie Komendancie życzymy Panu, zdrowia i wielu chwil radości w życiu osobistym. Jesteśmy przekonani, że emerytura będzie dla Pana początkiem realizacji wielu pomysłów i zainteresowań, które sprawią dużo przyjemności.

 

                                                                                                                         Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie.